Představujeme Vám náš nový TMH Portál, komunikační portál naší kliniky, který slouží pro zabezpečenou elektronickou komunikaci a předávání dokumentů mezi našimi klienty a naším pracovištěm. Portál splňuje požadavky kladené na zabezpečení osobních údajů, přístup je heslován a oproti běžné e-mailové komunikaci, která neochrání Vaše osobní ani zdravotní údaje, může být využit pro předávání takhle citlivých dat.

 

V Portálu si snadno a rychle vyřídíte žádost o recept, objednání na vyšetření, či můžete položit jakýkoli dotaz aj. online z pohodlí Vašeho domova nebo na cestách z mobilu.

 

 


 

Získejte přístup do TMH Portálu

 

TMH Portál je k dispozici zdarma pro všechny klienty našich nadstandardních programů. 

                                                   

*Přístup do Portálu je umožněn v omezeném rozsahu funkcí za poplatek i klientům, kteří nejsou členi našich nadstandardních programů.


 

​​​​Najděte informace na Nástěnce

 

Po přihlášení naleznete na Vaší nástěnce všechny důležité informace o Vašem programu lékařské péče, jeho platnost a rozsah služeb, které můžete čerpat na našem pracovišti.

 

Naleznete zde také upomínku blížícího se termínu přeočkování nebo objednání k některému z vyšetření, abyste na nic nezapomněli.

 

Při vložení zdravotního dokumentu do Vašeho účtu se Vám objeví na Nástěnce též notifikace, kterou si můžete nastavit i jako upomínku do SMS nebo e-mailu, abyste měli vždy přehled o novinkách ve Vašem účtu.

 

 


 

 

Objednejte se online

 

Záložka Rezervace zobrazí možné úkony, na které se můžete objednat sami online. Stačí jen vybrat úkon a vybrat si z nabídky volných termínů, které jsou vyznačeny zeleně. Můžete také přidat poznámku, kterou následně uvidí naše recepce. V záložce Rezervace také najdete Vaše absolvované (až 2 roky zpětně) i plánované rezervace.

 

 


 

 

​​​​Nechte si vystavit recept

 

Přes TMH Portál si můžete také jednoduše objednat potřebný recept. Stačí vyplnit název léku a množství a vybrat, zda chcete recept vyzvednout osobně, poslat přes Portál nebo SMS.

 

V případě opakované objednávky receptu není nic jednoduššího, než kliknout na předchozí objednávku a jednoduše recept znovu objednat bez nutnosti vyplňování stále stejných údajů.

 

 

 

 

 


 

 

​​Najděte svá zdravotní data

 

V záložce Zdravotní data naleznete podrobnosti (pokud Vám byly vloženy) o Vašem zdravotním stavu: můžete si stáhnout lékařskou zprávu z preventivních a dalších vyšetření, zprávu o krevní skupině, pokud splňujete diagnostická kritéria, rádi Vám sem nahrajeme obecná doporučení ke zdravotnímu stavu.

 

Očkovací kalendář – v záložce očkování také najdete přehled všech Vašich nahlášených a námi provedených očkování včetně data případného přeočkování. Systém Vám také automaticky zašle upomínku k objednání, máte-li nastavené notifikace.

 


 

​​​​Chatujte s naší recepcí

 

V případě jakéhokoli dotazu nás můžete kontaktovat prostřednictvím „Konverzace“ v TMH Portálu. Naše recepce je Vám k dispozici online každý všední den v prodloužených ordinačních hodinách.

 

Dále máte možnost obdržet a zaslat lékařské zprávy, žádanky k vyšetření apod. přes záložku Dokumenty.

 


 

 

V případě jakéhokoli dotazu k TMH Portálu – zřízení, přihlášení aj. nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech:
 
e-mail: ucet@tmhklinika.cz
 
tel.: +420 533 306 480 nebo +420 739 683 006