Od listopadu pro Vás máme k dispozici třetí (posilovací) dávku očkování proti covid-19

Vloženo 27.10.2021 v 13:09

 

Vážení klienti,

 

od listopadu 2021 Vám nabízíme možnost absolvovat třetí (posilovací) dávku očkování proti covid-19 na našem pracovišti.

 

Třetí (posilovací) dávka je doporučena všem, kteří byli očkování základním schématem (tedy 2 dávky vakcíny Comirnaty (Pfizer), Spikevax (Moderna) nebo Vaxzevria (Astra/Zeneca)), nebo jednou dávkou v případě vakcíny Janssen.

 

Přeočkovávát budeme vakcínou Comirnaty (Pfizer), a to bez ohledu na to, jakou vakcínou bylo provedeno základní očkování.

 

Interval pro přeočkování je stanoven za 6 měsíců a později od ukončení aplikace základního schématu (tedy např. očkování ukončené v dubnu 2021 lze začít přeočkovávat nejdříve v průběhu října a později).

 

Pokud u Vás zatím žádné očkování neproběhlo, můžete u nás absolvovat i očkování první, případně druhou dávkou (vakcína Comirnaty – Pfizer).

 

Očkovací termíny jsou k dispozici na našem TMH Portále (www.tmhportal.cz), kde si na svém účtu můžete termín zarezervovat, případně prosím komunikujte přes email prevence@tmhklinika.cz.

 

S ohledem na velmi krátkou expiraci očkovací dávky (po otevření musíme celé balení spotřebovat během několika hodin) musíme očkování koncentrovat do stanovených intervalů a vakcínu nemůžeme natáhnout kdykoliv (jako je tomu například u chřipkové vakcíny, která je k dispozici po jednotlivých baleních vždy pro jedno očkování).

 

Tým Top Moravia Health

 

 

Zpět