Hledáte inspiraci na dárek pro své blízké? Dárkové poukazy na preventivní vyšetření jsou neobvyklým a přesto vhodným dárkem pro všechny, na jejichž zdraví Vám záleží.

S pomocí dárkového poukazu na lékařskou péči na klinice Top Moravia Health už nemusíte zdraví pouze přát, ale i darovat.

  • Poukazy můžete obdržet v tištěné i elektronické formě.
  • Poukaz je platný jeden rok od vystavení.
  • Termín si obdarovaný vybere dle svého přání.


Nevíte-li, jaký rozsah vyšetření zvolit jako dárek, nebo Vás napadá jiný dotaz, kontaktujte nás na tel. 533 306 480 nebo 739 683 006.


Objednání dárkového poukazu

Doplňte po rozklinutí do tabulky počet poukazů pro vybrané vyšetření: *


Komplexní vyšetření zdravotního stavu

Název Cena Počet poukazů
KV Exclusive 25 000 Kč / vyšetření
KV Optimal 20 000 Kč / vyšetření
KV Simple 12 000 Kč / vyšetření

Specializovaná preventivní vyšetření

Název Cena Počet poukazů
Kardiovaskulární prevence 9 900 Kč / vyšetření

Fyzioterapie

Název Cena Počet poukazů
Vstupní kineziologické vyšetření 1 000 Kč / vyšetření

Vyberte způsob doručení a možnost úhrady:Na Vaši e-mailovou adresu Vám bude zaslána zálohová faktura ve výši objednané služby. Po jejím uhrazení (připsání na náš účet) Vám bude do dvou pracovních dnů poukaz odeslán poštou na Vaši adresu.Na Vaší e-mailovou adresu Vám bude zaslána zálohová faktura ve výši objednané služby. Po jejím uhrazení (připsání na náš účet) Vám bude do dvou pracovních dnů poukaz zaslán na zadanou e-mailovou adresu ve formátu PDF, ten si poté budete moci sami vytisknout.Dárkový poukaz bude k dispozici na našem pracovišti v ordinačních hodinách. Platit bude možné v hotovosti při osobní návštěvě, platební kartou nebo předem na fakturu, kterou Vám pošleme na e-mailovou adresu.
Jméno a příjmení darujícího: *
Firma:
Ulice a č. p.: *
PSČ a město: *
Váš e-mail: *
Váš telefon: *    Na tento telefon Vás budeme    kontaktovat. Nepředáme třetí straně.


Chcete na poukaz něco dopsat?


Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Top Moravia Health s.r.o. k zpracování vašich údajů po dobu nezbytně nutnou za účelem reakce na Váš dotaz. Více o způsobu zpracování osobních údajů naší společnosti se dozvíte zde.

Pole označená * jsou povinná.Kontrolní obrázek