Ubytujte se v soukromí

Lokalita: Karlova Studánka, Jeseníky

 

Pro naše zaměstnance máme k dispozici vlastní apartmán v Karlově Studánce v Jeseníkách a ve volných termínech bychom jej rádi nabídli dalším zájemcům.

 

Velikost apartmánu je 2+kk (rozloha 60 m2) a je k dispozici až pro 4 osoby + 2 přistýlky a čeká na Vás moderně zařízený a plně vybavený.

Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a patrovou postelí, kuchyní s varnou deskou, spotřebiči i myčkou a kuchyňským vybavením, koupelnou s vanou a kvalitním hotelovým textilem a samozřejmě obývacím pokojem s TV s O2 TV, gaučem a jídelním stolem. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi. V letních měsících je pro cyklisty možnost uskladnění kol v uzamykatelné kolárně, v zimních měsících pro uskladnění lyží k dispozici lyžárna se samostatnou skříňkou a sušákem bot.

 

Fotogalerie

 
 

Stravování

Vlastní vaření v zařízené kuchyni přímo v apartmánu. Přímo v budově apartmánového domu je Bistro Hubertus, dále před budovou se nachází Občerstvení U Vodopádu. V obci Karlova Studánka pak můžete navštívit např. Restauraci Pod Věží, Hotel Džbán nebo Restauraci Letní lázně. Ve spodní části obce také najdete obchod se smíšeným zbožím Hruška.

 

Parkování

Parkování je možné před budovou na obecním parkovišti za poplatek.

 

O lokalitě

Celé Jeseníky jsou vhodné pro dovolenou jak v letních, tak i v zimních měsících. Karlova Studánka leží jen kousek od nejvyššího vrcholu Moravy a Slezska – Pradědu. Praděd lze navštívit celoročně, nejjednodušší cesta začíná na Hvězdě, nad lázněmi Karlova Studánka, odkud jezdí kyvadlově autobusy na Ovčárnu. Z ovčárny je to na vrchol Praděd cca 3,5 km po asfaltové silnici s převýšením okolo 200 metrů.

 

Karlova Studánka má hluboce zakořeněnou tradici lázeňství, pojďte se zrelaxovat do zdejších lázní, které se zaměřují na léčbu dýchacích a alergických potíží a na léčbu problémů se srdcem a pohybového aparátu.

 

Samozřejmostí je mnoho možností koupání v okolí, okolí také disponuje širokým spektrem aktivit – lokalita nabízí stovky kilometrů turistických i cyklistických tras, v blízkosti Karlovy Studánky najdete i aquapark nebo pak windsurfing na Slezské Hartě. Kdo by rád trochu nevšedního dobrodružství, může se pobavit na bobové dráze, zahrát si golf nebo zajezdit na koni.

 

Další možnosti aktivit a tipy na výlet naleznete zde.

 

Ceník ubytování

Letní sezóna červenec–září 2022   

   3 300 Kč / noc / apartmán

   (minimální počet nocí je 4)

 

Kontakt

Tereza Bohatá

apartmanjeseniky@tmhklinika.cz

+420 737 231 312

 

 

Poptávkový formulář

 
Jméno a příjmení: *
Pobyt od: *
Pobyt do: *
Telefon: *
Váš e-mail: *

Poznámka:
 
 

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Top Moravia Health s.r.o. k zpracování vašich údajů po dobu nezbytně nutnou za účelem reakce na Váš dotaz. Více o způsobu zpracování osobních údajů naší společnosti se dozvíte zde.

Pole označená * jsou povinná.

 
Kontrolní obrázek