Ubytujte se v soukromí

Lokalita: Karlova Studánka, Jeseníky

 

Pro naše zaměstnance máme k dispozici vlastní nově zrekonstruovaný apartmán v Karlově Studánce v Jeseníkách, jen pár kilometrů od nejvyššího bodu Moravy a Slezska – Pradědu, a ve volných termínech bychom jej rádi nabídli dalším zájemcům.

 

Velikost apartmánu je 2+kk (rozloha 60 m2), je k dispozici až pro 4 dospělé + 2 děti (přistýlky - patrová postel) a čeká na Vás moderně zařízený a plně vybavený.

Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a patrovou postelí pro 2 děti, kuchyní s varnou deskou, troubou, mikrovlnkou i myčkou a kuchyňským vybavením, koupelnou s vanou a kvalitním hotelovým textilem a samozřejmě obývacím pokojem s TV s O2 TV, gaučem (možnost přistýlky) a jídelním stolem. Z obýváků je možné vejít na terasu s posezením. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi. V letních měsících je pro cyklisty možnost uskladnění kol v uzamykatelné kolárně, v zimních měsících pro uskladnění lyží k dispozici lyžárna se samostatnou skříňkou a sušákem bot.

V apartmánu platí zákaz kouření a domácích mazlíčků.

 

Fotogalerie

 
 

Stravování

Vlastní vaření v zařízené kuchyni přímo v apartmánu. Nákup potravin lze udělat v minimarketu nebo v Potravinách Hruška cca 500 m od apartmánu. V obci Karlova Studánka pak můžete navštívit např. Restauraci Pod Věží (cca 500 m), Hotel Džbán (cca 500 m) nebo Restauraci Letní lázně (cca 750 m).

 

Parkování

Parkování je možné přímo před budovou na obecním parkovišti za poplatek. Cena je 130 Kč / den.

 

Vybavení apartmánu

Kuchyně s varnou deskou, spotřebiči (myčka, lednice, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) a veškerým kuchyňským vybavení pro vaření a stolování. Televize s O2 TV a Wi - Fi připojení. Koupelna s vanou, fénem a kvalitním hotelovým textilem. Na terase najdete zahradní nábytek pro posezení. V letních měsících je pro cyklisty možnost ukládání kol v uzamykatelné kolárně. Na večery jsme pro Vás nachystali i stolní hry a pro děti také jídelní židličku. A mnoho dalšího :)

 

 

O lokalitě

Karlova Studánka leží jen kousek od nejvyššího vrcholu Moravy a Slezska – Pradědu. Praděd lze navštívit celoročně, přímo do budovy jezdí kyvadlově autobus na Ovčárnu. Z Ovčárny je to na vrchol Pradědu cca 3,5 km po asfaltové silnici s převýšením okolo 200 metrů.

Karlova Studánka má hluboce zakořeněnou tradici lázeňství, pojďte se zrelaxovat do zdejších lázní, které se zaměřují na léčbu dýchacích a alergických potíží a na léčbu problémů se srdcem a pohybového aparátu.

Lokalita pak disponuje širokým množstvím aktivit – koupání, tenisové kurty, další turistické cíle a stovky kilometrů cyklistických tras. Další možnosti aktivit a tipy na výlet naleznete zde.

 

 

Ceník ubytování

 

Mimo sezónu 1. 1. – 28. 6. 2024

a 1. 9. – 22. 12. 2024)

 

Víkendový pobyt mimo sezónu  

      AKČNÍ CENA! - 2 500 Kč / noc / apartmán    

        (minimální počet nocí je 3, při pobytu pá–ne min. počet nocí 2, od 3 osob příplatek 300 Kč / pobyt / osoba)

 

      6 000 Kč / 2 noci pá+so / apartmán

        (minimální počet nocí je 3, při pobytu pá–ne min. počet nocí 2, od 3 osob příplatek 300 Kč / pobyt / osoba)

 

 

Hlavní sezóna 28. 6. – 1. 9. 2024   

 

 

Víkendový pobyt v hlavní sezóně

      3 000 Kč / noc / apartmán

        (minimální počet nocí je 3, při pobytu pá–ne min. počet nocí 2, od 3 osob příplatek 300 Kč / pobyt / osoba)

     7 000 Kč / 2 noci pá+so / apartmán

     (minimální počet nocí je 3, při pobytu pá–ne min. počet nocí 2, od 3 osob příplatek 300 Kč / pobyt / osoba)

 

Vánoce 22.–31. 12. 2024   

 

 

Silvestr 31. 12. 2024–1. 1. 2025

      3 500 Kč / noc / apartmán

        (minimální počet nocí je 3, od 3 osob příplatek 300 Kč / pobyt / osoba)

      již máme obsazeno

 

 

 

   

Max. obsazenost apartmánu 4 dospělí + 2 děti.

Platba za pobyt se hradí při rezervaci.

Povlečení a ručníky v ceně.

Příjezd v den zahájení pobytu (check-in) možný od 15-ti hodin, odjezd poslední den ubytování (check-out) do 10-ti hodin.

Delší pobyt než 1 týden bude řešen individuálně.

 

 

Obsazenost

 

Kontakt

 

Tereza Bohatá

apartmanjeseniky@tmhklinika.cz

+420 737 231 312

 

 

Poptávkový formulář

 
Jméno a příjmení: *
Pobyt od: *
Pobyt do: *
Telefon: *
Váš e-mail: *

Poznámka:
 
 

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Top Moravia Health s.r.o. k zpracování vašich údajů po dobu nezbytně nutnou za účelem reakce na Váš dotaz. Více o způsobu zpracování osobních údajů naší společnosti se dozvíte zde.

Pole označená * jsou povinná.

 
Kontrolní obrázek