Dovolte mi, abych tímto vyjádřila spokojenost s Vaším odd.Gastroenterologie. Díky laskavému přístupu p.MUDr. Víta Kulhánka a zdravotní sestry na oddělení, zvládla jsem vyšetření gastroskopií, z kterého jsem měla velký strach.
S pozdravem

 

Dobrý den, nemám dotaz, ale chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu doktorovi Kulhánkovi i oběma sestřičkám za velmi empatický a citlivý přístup při vyšetření. Podobné vyšetření jsem absolvovala před spoustou let a měla jsem z něj velmi nepříjemné zážitky. O to víc mne příjemně překvapil přístup na Vaší klinice. Určitě doporučím svým vrstevníkům toto preventivní vyšetření.
Děkuji,

 

Dobrý den pane doktore. Děkuji Vám za příjemnou zprávu,kterou jsem dnes obdržel. Děkuji Vám a sestřičkám za provedené vyšetření-byli jste perfektní. S pozdravem

 

Jednoznačně nejlepší péče na této klinice, kterou může klient/pacient dostat, s maximální odborností a milým přijetím :) Děkuji za Vaše služby a přeji plno spokojených klientů.

 

Vážený pane doktore, děkuji Vám za zaslání zhodnocení výsledků mého vyšetření. Díky Vám patří i za Váš lidský a profesionální přístup k pacientovi v průběhu vyšetření a samozřejmě i Vašim sestřičkám! S přáním hezkého dne

 

Vážený pane doktore,
děkuji za zprávu, která mne potěšila. Ale hlavně děkuji za vynikající přístup Váš i ostatních členů Vašeho týmu.
Polovina lidí mi nevěří, že koloskopie probíhá v takové pohodě (mají jiné zkušenosti z jiných zařízení). Doporučuji Top Moravia Health každému.
Hodně zdraví a plno stejně spokojených pacientů přeje

 

Konečně klinika, kde si připadám jako člověk a ne jako obtěžující vetřelec. Co jinde s doprošováním trvá 2 měsíce, jsem měla do 2 hodin, s úsměvem paní doktorky a dokonce i se snídaní! Moc děkuji, příště už jenom k vám!

 

Chtěl bych moc poděkovat za péči o svého tatínka, kterého jste se ujali a zajistili veškerou léčbu. Je moc spokojený a opět důvěřuje českým lékařům. Moc velká škoda, že neberete i dětské pacienty.

 

Už třikrát jsem musel absolvovat kolonoskopii, ale až u vás poprvé jsem zavřel oči a otevřel je až bylo hotovo a ani nevím, jak to vše probíhalo. Nevím, proč když to jde takto u vás mi tu injekci nepíchli jinde taky.

 

Vazeny pane doktore, dekuji za Vasi zpravu, podle meho laickeho usudku se nejedna o nic vazneho a vse dopadlo dobre. Chtela bych Vam a vsem sestram podekovat za velmi vstricnou a milou atmosferu pri vysetreni, byli jste na me moc hodni. Dekuji za skvely pristup ke mne jako k pacientovi od prvopocatku az do ted od vsech clenu Vaseho tymu. S pozdravem a pranim hezkeho dne.

 

Děkuji moc, jste prostě báječní.
Ještě jednou moc děkuji. Moc si vážím Vaší intervence a pomoci.