Dobrý den pane primáři Zavadile,

 

včera a dnes jsem opět po roce na vaší klinice absolvovala Komplexní vyšetření Optimal a chtěla bych vám alespoň touto cestou poděkovat a pochválit za to, jak kliniku vedete a jak tam vše funguje tak, jak má, zasloužíte si obdiv a uznání. Alespoň to, co se dotýká pacienta, a co pacient vidí a sleduje např. při čekání na recepci, tak vše v naprostém pořádku. Velmi milé a vždy usměvavé paní recepční Dáša a Romana, které jsou prvním styčným bodem a ne vždy to mají s volajícími klienty jednoduché, ale jsou stále příjemné, připravené na další dotazy a úkony, kterých za den udělají stovky.

Sestřičky, které vědí, co mají dělat a dělají to velmi dobře, dokáží např. odebrat 5 zkumavek krve zcela bezbolestně a hlavně bez jakéhokoliv viditelného následku na ruce pacienta (Tereza Holková to zvládla včera excelentně a i její asistence u kardio vyšetření byla moc příjemná).

Milé, empatické a profesionální paní doktorky Grycová a Fendrychová, které se mnou odborně i lidsky probraly všechny výsledky a naměřené hodnoty, nastínily jsme si, jak pokračovat, co změnit a v čem je potřeba přidat. Odcházela jsem pozitivně naladěná a spokojená, že můj zdravotní stav je dobrý Před rokem to tak veselé nebylo, to jsem odcházela s diagnostikovanou obezitou, cukrovkou, velkými žlučovými kameny s doporučením k co nejrychlejší operaci na chirurgii, ale i za to patří díky, jinak bych se se zdravotními problémy potýkala dodnes, proto člověk na prohlídku jde, aby se případné problémy včas odhalily a řešily. Operaci jsem absolvovala, ne úplně bez problémů, ale dnes už je to v pořádku, obezita se vyřešila zhubnutím 20 kg (velký díl na tom měla právě operace žlučníku a následná dieta, ale velký dík patří i MUDr. Palmovi, který mě nastartoval a přinutil ke změnám ve stravování a hlavně v pohybových aktivitách, bez kterých to prostě nejde, žádné zázračné pilulky, ani injekce nedokáží to, co pravidelný přiměřený pohyb, dnes už to vím) a cukrovka je zpátky v normě díky zhubnutí a stravě. Ten rok nebyl úplně jednoduchý, operace žlučníku mi dala zabrat, mimo to jsem na vaší klinice navštívila i 2x proktologickou ambulanci, 2x bylo potřebné i UZV vyšetření (podezření na zánět slepého střeva a podezření na zánět žil v dolní končetině, naštěstí v obou případech to bylo něco jiného, méně závažného), opět MUDr. Horniak i MUDr. Kyselová zcela profesionálně provedli potřebné vyšetření a pro mě jako pro pacienta, to bylo k nezaplacení, že jsem na vyšetření nemusela na žádné jiné pracoviště a hlavně to bylo okamžitě, takže mohla ihned následovat adekvátní léčba. Tím chci říct, že nejen servis při Komplexní prohlídce je výborný, ale i běžné věci během roku jsou u vás na vysoké úrovni a pro pacienta co nejvíce bez zbytečných komplikací a zdržování.

S paní doktorkou Grycovou, jako s praktickým lékařem, jsme já, manžel i dcera opravdu spokojení, i když bylo třeba absolvovat změnu ZP z VZP na ZPMV, stálo to za to, ale to není vaše vina, že VZP se chová tak, jak se chová. 3 měsíce jsem chodila i za slečnou Petrou Kleinbauerovou na rehabilitaci, aby mě naučila správnému dýchání a provádění cviků na má záda, která se začala bolestivě ozývat. Takže jsem klient, který služeb vaší kliniky za rok opravdu párkrát využil, takže mohu hodnotit objektivně, nejen na základě Komplexního vyšetření jednou za rok.

Využíváme u vás i služeb PLS a i zde komunikace s Terezou Bohatou, MUDr. Hofírkovou a sestřičkou Kolískovou jsou zcela bez problémů. Zaměstnanci se mi někdy vrací překvapeni, jak je paní doktorka proklepla, ale to je zcela v pořádku. Pracuji jako personalistka v soukromé firmě, máme cca 40 zaměstnanců, takže vím, že dobré fungování firmy záleží hlavně na lidech, a zde vám můžu jenom závidět, protože váš tým funguje opravdu skvěle! Děkuji za vše, přeji dostatek sil do další práce, ať se vám i nadále daří překonávat všemožné problémy, které ze strany státu i ZP stále přibývají. Přeji pevné zdraví, hezké jarní dny a jen tak dále.

 

Spokojená klientka

 

Dovolte mi, abych tímto vyjádřila spokojenost s Vaším odd.Gastroenterologie. Díky laskavému přístupu p.MUDr. Víta Kulhánka a zdravotní sestry na oddělení, zvládla jsem vyšetření gastroskopií, z kterého jsem měla velký strach.
S pozdravem

 

Dobrý den, nemám dotaz, ale chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu doktorovi Kulhánkovi i oběma sestřičkám za velmi empatický a citlivý přístup při vyšetření. Podobné vyšetření jsem absolvovala před spoustou let a měla jsem z něj velmi nepříjemné zážitky. O to víc mne příjemně překvapil přístup na Vaší klinice. Určitě doporučím svým vrstevníkům toto preventivní vyšetření.
Děkuji,

 

Dobrý den pane doktore. Děkuji Vám za příjemnou zprávu,kterou jsem dnes obdržel. Děkuji Vám a sestřičkám za provedené vyšetření-byli jste perfektní. S pozdravem

 

Jednoznačně nejlepší péče na této klinice, kterou může klient/pacient dostat, s maximální odborností a milým přijetím :) Děkuji za Vaše služby a přeji plno spokojených klientů.

 

Vážený pane doktore, děkuji Vám za zaslání zhodnocení výsledků mého vyšetření. Díky Vám patří i za Váš lidský a profesionální přístup k pacientovi v průběhu vyšetření a samozřejmě i Vašim sestřičkám! S přáním hezkého dne

 

Vážený pane doktore,
děkuji za zprávu, která mne potěšila. Ale hlavně děkuji za vynikající přístup Váš i ostatních členů Vašeho týmu.
Polovina lidí mi nevěří, že koloskopie probíhá v takové pohodě (mají jiné zkušenosti z jiných zařízení). Doporučuji Top Moravia Health každému.
Hodně zdraví a plno stejně spokojených pacientů přeje

 

Konečně klinika, kde si připadám jako člověk a ne jako obtěžující vetřelec. Co jinde s doprošováním trvá 2 měsíce, jsem měla do 2 hodin, s úsměvem paní doktorky a dokonce i se snídaní! Moc děkuji, příště už jenom k vám!

 

Chtěl bych moc poděkovat za péči o svého tatínka, kterého jste se ujali a zajistili veškerou léčbu. Je moc spokojený a opět důvěřuje českým lékařům. Moc velká škoda, že neberete i dětské pacienty.

 

Už třikrát jsem musel absolvovat kolonoskopii, ale až u vás poprvé jsem zavřel oči a otevřel je až bylo hotovo a ani nevím, jak to vše probíhalo. Nevím, proč když to jde takto u vás mi tu injekci nepíchli jinde taky.

 

Vazeny pane doktore, dekuji za Vasi zpravu, podle meho laickeho usudku se nejedna o nic vazneho a vse dopadlo dobre. Chtela bych Vam a vsem sestram podekovat za velmi vstricnou a milou atmosferu pri vysetreni, byli jste na me moc hodni. Dekuji za skvely pristup ke mne jako k pacientovi od prvopocatku az do ted od vsech clenu Vaseho tymu. S pozdravem a pranim hezkeho dne.

 

Děkuji moc, jste prostě báječní.
Ještě jednou moc děkuji. Moc si vážím Vaší intervence a pomoci.