Karel
Podnikatel v oboru catering
Věk: 45 let
Absolvoval Komplexní vyšetření zdravotního stavu Exclusive

Proč jste komplexní vyšetření absolvoval?
Dostal jsem na vyšetření poukaz od manželky k Vánocům. Začínala mít starosti, že to přeháním s prací a na návštěvu doktora si neudělám čas. Chtěla vědět, jestli mi při mém pracovním nasazení a sedavém stylu života něco vážného nehrozí. Tak se rozhodla pro něco důkladnějšího, aby měla jistotu, že jsem v pořádku a zvládnu se postarat o rodinu.

Jak jste byl s průběhem vyšetření spokojený?
Musím říct, že vyšetření předčilo moje očekávání. Hlavně proto, že opravdu nemám moc volného času, tak oceňuji, že celá prohlídka byla hotová za dopoledne, nikde jsem zbytečně nečekal a nemusel jsem se trmácet po městě na další vyšetření. Taky se mi dost ulevilo, když vím, že mi při mém pracovním vytížení nehrozí vážnější zdravotní potíže.

Jana
Personální manažerka
Věk: 52 let
Absolvovala Komplexní vyšetření zdravotního stavu Optimal

Proč jste komplexní vyšetření absolvovala?
Vždy jsem si uvědomovala důležitost péče o zdraví a na preventivní prohlídky jsem poctivě docházela. Po čase mi ale přestal stávající rozsah preventivek hrazených ze zdravotního pojištění stačit.

Jak jste byla s průběhem vyšetření spokojena?
S rozsahem vyšetření jsem byla nadmíru spokojená, ale co mě mile překvapilo, to je opravdu osobní a milý přístup sestřiček a paní doktorky Jeřábkové a taky hezké prostředí a celkový komfort. Vyhovovalo mi, že si mě lékaři nepřehazují mezi sebou, ale věnují se opravdu jenom mně.


Vladimír
Vysokoškolský profesor
Věk: 63 let
Absolvoval Komplexní vyšetření zdravotního stavu Optimal

Proč jste komplexní vyšetření absolvoval?
V rodinné historii máme několik případů nádorových onemocnění a uvědomuji si proto zvýšené riziko onemocnění. Zvolil jsem tedy cestu, jak nemoc zachytit dřív než nastanou znatelné potíže.

Jak jste byl s průběhem vyšetření spokojen?
Rozsah vyšetření a hlavně závěrečné předání zprávy a podrobná interpretace výsledků byly na opravdu vysoké úrovni, stejně tak prostředí a přístup, ve kterém vyšetření probíhalo.

Ing. Jiří Potěšil
Ředitel firmy ABB, s.r.o.
Klient programu nadstandardního programu dlouhodobé lékařské péče VIP

Proč jste se rozhodl vstoupit do VIP programu?
Je v životě něco cennějšího než zdraví? Všichni víme, že ne, ale bohužel někdy si to neuvědomíme, až když se objeví nějaký problém. U nás ve firmě jsme během minulých let zavedli různé benefity pro zaměstnance a management. Jeden z nejvýše hodnocených je nadstandardní zdravotní péče pro střední a top management. Není to překvapení a já jsem rád, že čím dál více našich managerů vidí preventivní a pravidelnou péči o své zdraví jako prioritu.

Jak jste s VIP programem spokojený?
Podíváme-li se na tento benefit ze strany vedení firmy, tak ho vnímáme nejenom jako vysoce ceněnou výhodu pro zaměstnance ale i výhodu pro firmu, která zavedením tohoto benefitu výrazně omezila drahocenný čas managementu ztracený v čekárnách ordinací, případně čas strávený na nemocenské u nemocí které lze preventivní péčí eliminovat.
Já osobně si velice cením nejenom profesionální péče, příjemného prostředí a vstřícného personálu v Top Moravia Health ale i osobního přístupu ke každému pacientovi.


Ing. Michal Uher, MBA
Ředitel firmy Amcor Flexibles Skrivany, s.r.o.
Klient programu nadstandardního programu dlouhodobé lékařské péče VIP

Proč jste se rozhodl vstoupit do VIP programu?
Ve zdravém těle zdravý duch je rčení, které je v plném souladu s mým osobním názorem. Protože pocházím z lékařské rodiny, uvědomuji si, možná někdy o něco silněji než nelékařští rodinní příslušníci, jak velký význam pro zdraví hraje prevence a do jak tragických konců může někdy vést její podcenění či zanedbání.
Moje první zkušenost s Top Moravia Health nastala v roce 2003, kdy jsem prvně absolvoval Komplexní prohlídku. Od té doby jsem ji absolvoval již 9x a mohu konstatovat, že jsem fenoménu všech těch dílčích parametrů, limitů a doporučených korekcí zcela propadl. A tak se jedním z mých velkých sportovně zdravotních cílů stalo mimo jiné i zlepšování fyzické kondice, čemuž jsem částečně přizpůsobil i celý životní styl.

Jak jste jako klient VIP programu naší kliniky spokojený?
Každý rok je pro mě velkou osobní výzvou poměřit všechny ty kritické parametry a limity s předchozími výsledky a to vše pod odborným dohledem a vedením na slovo vzatých odborníků, kteří v Top Moravia Health působí. Není nad to být v trvalé, velmi kultivované a milé péči tohoto profesionálního diagnostického a léčebného centra.
Komukoliv, kdo by se chtěl zodpovědně starat o své vlastní zdraví či o zdraví svých blízkých bych bez výhrady Top Moravia Health doporučil.

David Jenkins
Technical Manager for Eastern Europe, Storm Aviation Ltd.
Client of VIP program

Why did you become a client of our VIP program?
Since opening our office in Brno I was looking for some health care clinic and your staff and the entire clinic are the perfect example of a medical facility that is definitely of the highest level in both medicine practice and customer service. You definitely deliver what you promise. After spending more than 20 years operating my businesses in most countries within Europe, the Americas, Africa and Asia, I find it difficult to compare another practice that has not only offered but also delivered such a high standard of care.

How satisfied are you as a client of our VIP program?
The level od preventive, diagnostic and continued medical care that you offer is unquestionably higher than any other service I have been offered in Czech Republic and I would consider TMH to be a definite leader in your field.
I moved my complete family to your care and would have absolutely no hesitation in recommending you to anybody who values their present and future health, I can try to sum up your good points, but the list would be to long by far, just in an instant the words of description that spring immediately to mind are highly professional, caring, expert, efficient.


Mezi další klienty patří např:

 • ABB, s.r.o.
 • ASKOM, a.s.
 • CENTRUM DOPRAVNÍHO VÝZKUMU
 • ČESKOMORAVSKÝ CEMENT, a.s.
 • DENDERA, a.s.
 • ELCOM, a.s.
 • FOBOZ 97, s.r.o.
 • H&M spol. s r.o.
 • KARTON P+P, spol. s r.o.
 • LAC, s.r.o.
 • PUMPA, a.s.
 • REDA a.s.
 • SMURFIT KAPPA CZECH, s.r.o.
 • STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s.
 • Technopark CZ, s.r.o.
 • Tiskárna Helbich, a.s.
 • VEMA, a.s.
 • Y Soft Corporation, a.s.